Rychlý kontakt

v případě jakýchkoli dotazů
nás neváhejte kontaktovat na tel.: +420 602 30 96 31

Email: info@i-cesky-raj.cz

 

Ktová

Apartmány v Českém ráji

Ktová - Apartmány v Českém ráji
Ktová - Apartmány v Českém rájiKtová - Apartmány v Českém rájiKtová - Apartmány v Českém ráji
Ktová - Apartmány v Českém rájiKtová - Apartmány v Českém rájiKtová - Apartmány v Českém ráji
Ktová - Apartmány v Českém rájiKtová - Apartmány v Českém ráji

Popis ubytovacího zařízení

Apartmány Ktová se nacházejí v nádherném prostředí chráněné krajinné oblasti Český ráj. Leží přímo pod hradem Trosky. Ubytování poskytujeme ve tří luxusně zařízených apartmánových domech v klidném místě u lesa. V celém areálu Wifi. Apartmány jsou též vhodné pro školy v přírodě.

Umístění objektu

Okres:Semily
Obec:Ktová
GPS:50°31'11.413''N, 15°14'48.288''E
Web:www.apartmanyktova.cz
Telefon:+420 777 943 628
Email:info@apartmanyktova.cz
Lůžek:58
Adresa:Ktová pod Troskami 116
animals
swimming pool
suitable fo childrens
internet

QR kód

Ktová - Apartmány v Českém ráji - QR kód

Detaily a další vybavení


Velký dům:

Apartmán pro 8 osob 
V přízemí je obývací pokoj s krbovými kamny, TV SAT, plně vybavená kuchyň (lednice, mikrovlnka, sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, varná konvice), koupelna s WC. V patře dva třílůžkové a jeden dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky a další koupelna a WC. 

 

Apartmán pro 11 osob
V přízemí obývací pokoj s krbem, TV SAT, plně vybavená kuchyň (lednice, mikrovlnka, sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, varná konvice), koupelna s WC. V patře jsou 1 třílůžkový pokoj, 1 čtyřlůžkový pokoj a 1 čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky další koupena s WC.

 

Malý dům:

 
Přízemí (app 1, 2, 3)
Apartmány pro 4 osoby. V každém je obytný obývací pokoj s manželskou postelí a s plně vybavenou kuchyní včetně varného panelu, varné konvice a mikrovlnky. Dále je za obývacím pokojem výklenek s palandou vhodný pro spaní dětí. Samostatná koupelna se sprchovým koutem.
 
První patro (app 4, 5, 6)
Tyto apartmány jsou pro 5 osob. V každém apartmánu je také obytný obývací pokoj s manželskou postelí a s plně vybavenou kuchyní včetně varného panelu, varné konvice a mikrovlnky. Z obývacího pokoje vedou schůdky do zvýšeného patra, které je uzpůsobeno k přespání 3 osob. Samostatná koupelna se sprchovým koutem.
 

V sezóně je možné pouze týdenní ubytování (od soboty do soboty). Mimo sezónu lze domluvit i kratší variantu pobytu (víkend a podobně). Ubytování poskytujeme celoročně.

Cena zahrnuje pronájem, povlečení, spotřebu energií. Domácí zvířata po domluvě (z pravidla -50,-Kč). Cena neobsahuje rekreační poplatek obci 15 Kč/osobu starší 18ti let

Ceny:
Dospělý:400,- Kč/os/noc
Dítě do 4 let:150 Kč/os/noc
Dítě 4-14 let:250 Kč/os/noc

V sezóně je možné pouze týdenní ubytování (od soboty do soboty). Mimo sezónu lze domluvit i kratší variantu pobytu (víkend a podobně). Ubytování poskytujeme celoročně.

Objednat termín

Virtuální prohlídky

Na Vaše přání vytvoříme virtuální prohlídku jakéhokoli objektu-prostoru.