Rychlý kontakt

v případě jakýchkoli dotazů
nás neváhejte kontaktovat na tel.: +420 602 30 96 31

Email: info@i-cesky-raj.cz

 

STŘEHOM

Penziony v Českém ráji

STŘEHOM - Penziony v Českém ráji
STŘEHOM - Penziony v Českém rájiSTŘEHOM - Penziony v Českém rájiSTŘEHOM - Penziony v Českém ráji
STŘEHOM - Penziony v Českém rájiSTŘEHOM - Penziony v Českém rájiSTŘEHOM - Penziony v Českém ráji
STŘEHOM - Penziony v Českém rájiSTŘEHOM - Penziony v Českém rájiSTŘEHOM - Penziony v Českém ráji

Popis ubytovacího zařízení

Hospodářská usedlost z konce 18. století po kompletní rekonstrukci. Nachází se na břehu rybníka s vlastním vstupem do vody. Vesnička Střehom je přímo na cyklistické stezce Českým Rájem a na rozcestí několika značených turistických stezek. Nejoblíbenější procházka je údolím Plakánek na hrad Kost, který je vzdálen jen 3 km od pensionu.

Umístění objektu

Okres:Jičín
Obec:Střehom
GPS:50°28'25.318''N, 15°8'3.75''E
Web:www.marso.cz
Telefon:+420 776 593 955
Telefon 2:+420 776 593954
Email:info@marso.cz
Lůžek:13
Adresa:Střehom 16, 29404 Dolní Bousov
internet

QR kód

STŘEHOM - Penziony v Českém ráji - QR kód

Detaily a další vybavení


K dispozici je pět pokojů. Jeden pokoj s vlastním sociálním zařízením, terasou a výhledem na rybník, čtyři pokoje se společnou, moderně vybavenou koupelnou se sprchovým koutem, vanou a dvěma umyvadly. Dvě samostatná WC. Společenská místnost s krbem a výhledem do zahrady a na rybník, televize se satelitním příjmem a Wi-Fi internet. Základní kuchyňka je součástí společenské místnosti.

Výborné prostředí na procházky lesem, jízdu na kolech, koupáni v rybníku nebo vyjížďky na hrady a zámky v Českém Ráji. 5 km od městečka Sobotky a zámku Humprecht. Možnost vyjížďky kočárem po Českém Ráji.

Pokoje jsou vybaveny válendami a lůžkovinami. Na pokojích není dovoleno kouření.Společná kuchyňka má k dispozici lednici, mikrovlnnou troubu a varnou konvici.

Koupelna:
Společná koupelna nabízí sprchový kout, vanu a dvě umyvadla. Dvě samostatná WC jsou vedle koupelny.

Společenská místnost:
K dispozici je společenská místnost se stolem pro 12 osob. V místnosti je krb a udírna, malá kuchyňka,, mikrovlnná trouba, lednice a varná konvice, televize.

V teplém počasí se společenská místnost promění v příjemný "průjezd" s otevřenými vraty na obou strarnách. Tato proměna nabídne nejen příjemný chládek a vánek, ale také kouzelný výhled na rybník

Terasa:
Před společenskou místností je také terasa se sezením pod slunečníkem. Vstup do rybníka je jen asi 20 metru od této terasy.

 

POKOJ Č. 1 - podkroví

Podkrovní pokoj s výhledem do zeleně. Tři lůžka.

Cena: 300 Kč za osobu a den

POKOJ Č. 2 - podkroví

Podkrovní pokoj s výhledem do zeleně. Tři lůžka.

Cena: 300 Kč za osobu a den

POKOJ Č. 3 - podkroví

Nejmenší, ale také nejútulnější pokoj v našem pensionu. Nachází se v podkroví vedle pokojů 1 a 2 a má krásný výhled na letohrádek Humprecht, vzdálený asi 3 km vzdušnou čarou. Dvoulůžko je zvýšeno a vedou k němu tři schůdky. Pokoj ma tvar písmene L a v části, která není na obrázku je další lůžko.

Cena: 300 Kč za osobu a den

POKOJ Č. 4 - přízemí

Pokoj se nachází v přízemí vedle společné koupelny. Má vlastní vchod balkonovými dveřmi na pěstěný dvůr. Hlavní vchod do tohoto pokoje je z chodby v pensionu. V tomto pokoji je dvojlůžko a není zde možná přistýlka.

Cena: 300 Kč za osobu a den

POKOJ Č. 5 - podkroví vedle společenské místností

Pokoj má vlastní vchod schodištěm ze společenské místnosti.. Pokoj má vlastní toaletu, umyvadlo a sprchu. Nejhezčí na tomto pokoji je výhled na rybník z vlastní terasy. Je zde dvoulůžko a přistýlka zde není možná.

Cena: 350 Kč za osobu a den

Objednat termín

Virtuální prohlídky

Na Vaše přání vytvoříme virtuální prohlídku jakéhokoli objektu-prostoru.