Back to main page

Virtual tours

 
 
V případě zájmu jsme schopni zajistit a vytvořit virtuální prohlídku Vašeho objektu či zařízení nebo jakéhokoliv jiného prostoru dle Vašeho přání.
Co vlastně virtuální prohlídka znamená? Virtuální prohlídka je jedinečným propagačním nástrojem a způsobem, jak se Vašim klientům realisticky přiblížit a představit jim daný prostor, interiér, exteriér, nemovitost nebo jiné konkrétní místo, aniž by ho skutečně navštívili. 
 
 
Pokud tedy hledáte výjimečnou, vysoce moderní a interaktivní formu prezentace je právě pro Vás virtuální prohlídka tím pravým řešením. A pokud stále ještě váháte, možná Vás přesvědčí následující ukázky.
 
 
 
 
                             Některé další referenční práce:
 
                       Kulturní centrum Turnov
 
                       Restaurace Baráčnická rychta
 
                       Vila Šárka
 
                       Hotel Korunní Princ
 
 
Rádi Vám uděláme cenovou kalkulaci přesně na míru Vašich požadavků (orientační cena od 1000,-kč za jeden prostor).  Naše ceny jsou konečné. Včetně propojení jednotlivých panoramat do virtuální tour.
 
1-3 prohlídky............1400 kč/ks
3-9 prohlídek............1200 kč/ks
9 a více prohlídek.....1000 kč/ks
 
Úhrada dopravy fotografa na místo realizace se účtuje pouze nad 100 km (3kč za km).
Sídlo firmy Turnov. 

Zdarma doplníme virtuální prohlídku mapou (půdorysem daného objektu), umístíme hotspot (např. detailní foto, video, QR kódu s kontaktními informacemi),  textovými popisky, hudbou, nebo audio výkladem.

Virtuální prohlídku nabízíme i v HDR (High Dynamic Range) 

Nebráníme se jakýmkoliv prostorům, pokud je daný objekt zajímavý architektonicky, nebo i jinak jsme ochotni domluvit se na individuálních cenách.

 

 

Těšíme se na nové výzvy. 

 

Kontakt

+420 774 00 10 10
 
 
 
 
 
 
Virtual tour

Na Vaše přání vytvoříme virtuální prohlídku jakéhokoli objektu-prostoru.